godlo

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza
w Środzie Wielkopolskiej

Nauczyciele

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI2023/2024 (II półrocze)

JĘZYK POLSKI Milena Biskupska, Karolina Karpisiewicz, Eliza Lewińska-Kaczmarek, Sylwia Malinska, Karolina Musielak, Daria Niemczal, Michalina Płóciennik
MATEMATYKA Katarzyna Grząślewicz, Karolina Jaśkowiak, Katarzyna Krzeszewska, Magdalena Ottlik, Renata Rudna, Elżbieta Sibińska, Mirosława Sobczyńska
PRZYRODA Małgorzata Przybyła, Małgorzata Orłowska
BIOLOGIA Bartosz Kończal, Barbara Zimowska-Ciupka
CHEMIA Angelika Werner
GEOGRAFIA Aneta Jakubowicz, Katarzyna Krzeszewska, Małgorzata Przybyła
FIZYKA Bartosz Kończal
HISTORIA Monika Głowacka, Eliza Lewińska-Kaczmarek, Paweł Miłostan, Karolina Musielak, Ewelina Serdyńska
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE Ewelina Serdyńska
JĘZYK ANGIELSKI Milena Biskupska, Ewelina Dybała-Abbas, Renata Maciejewska, Katarzyna Markiewicz, Beata Osuch, Paulina Pyrzyk, Bartosz Rybko, Ewa Szymkowiak, Oliwia Tomczyk
JĘZYK NIEMIECKI Monika Głowacka, Paulina Pyrzyk, Magdalena Sznura
INFORMATYKA Karolina Jaśkowiak, Joanna Jędrzak, Przemysław Zalewski
MUZYKA Katarzyna Fellenberg, Izabella Ratajczak-Stawicka
PLASTYKA Weronika Cyka
TECHNIKA Anna Sturzbecher
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Barbara Zimowska-Ciupka
WYCHOWANIE FIZYCZNE Joanna Chudy, Alicja Dumanowska, Jolanta Gałązka, Magdalena Gościniak, Jakub Grząślewicz, Aldona Jasińska-Kwiatkowska, Ilona Olsztyńska-Pawlak, Paweł Waleron
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA Joanna Baryła, Bogusława Bąkowska, Aneta Bochyńska, Natalia Czech, Agata Dydymska, Grażyna Grząślewicz, Anna Kaczmarek, Jolanta Kowalska, Walentina Łazarienko, Katarzyna Mamczarz, Iwona Matuszak, Beata Osuch, Marta Paleniczka, Agata Pawluczuk, Renata Polańska, Marta Ryll, Milena Snela, Agnieszka Stołowska, Dorota Zalewska
RELIGIA Dominika Antkowiak, Paweł Miłostan, Barbara Szcześniak, Anna Woźniak
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE Joanna Niedzielska, Ewelina Serdyńska
NAUCZYCIELE ODDZIAŁÓW DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI Katarzyna Fellenberg, Arleta Piekarska, Judyta Wójcik
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE Daria Baranowska, Magdalena Golec, Marta Gorczyca, Aneta Jakubowicz, Małgorzata Jeżowska, Anna Nowicka, Walentina Łazarienko, Joanna Niedzielska, Iwona Prinz, Elżbieta Radziejewska, Izabela Wagner
PEDAGOG Danuta Pietrzyk-Krajniak, Beata Wojciechowska
PSYCHOLOG Izabela Wagner
LOGOPEDIA Katarzyna Kowalczyk, Anna Sturzbecher, Dorota Mikołajczak, Dorota Zalewska
BIBLIOTEKA Mariola Grajek, Anna Lemańska
ŚWIETLICA Karolina Binarsch-Ratajska, Ewelina Parzonka, Beata Wojciechowska
DORADZTWO ZAWODOWE Karolina Binarsch-Ratajska
Skip to content